top of page

Відтермінування другого етапу земельної реформи — у ВР зареєстровано законопроєкт

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про відтермінування другого етапу земельної реформи на рік — до 1 січня 2025 року.


Народний депутат Ярослав Железняк зазначив, що натомість планує подати особисто альтернативний законопроєкт із пропозицією збільшити ліміт продажу земельних ділянок юридичним особам до 100 тис. га через рік.

Нагадаємо, ринок землі в Україні офіційно стартував 1 липня 2021 року. До 2024 року купувати сільськогосподарську землю можуть тільки фізособи — громадяни України з обмеженням у 100 га. Закон про ринок землі забороняє купувати землю іноземцям.

итати

З 1 січня 2024 року в Україні стартує другий етап впровадження ринку землі, коли землю зможуть купувати юридичні особи, зареєстровані в Україні. Придбати можна буде не більше 10 тис. га земель сільськогосподарського призначення.

Президент України Володимир Зеленський раніше звернувся до Премʼєр-міністра України Дениса Шмигаля із пропозицією опрацювати питання відтермінування збільшення площі земельної ділянки, яку можна придбати «в одні руки» на ринку землі.

Дмитро Разумков з групою подав законопроєкт №10 366 про відтермінування нового етапу земельної реформи на рік - до 01.01.2025 року.

Нагадаємо, за прогнозами ціна на землю у 2024 році підвищиться на 15-20%.

Інформація з agropolit.


❤️Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.


📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️


🇺🇦Все буде Україна!


💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:
46 просмотров0 комментариев
bottom of page