top of page

Що робити, якщо у спадкоємця немає на руках договору оренди успадкованої землі?

У такому разі, власник земельної ділянки (спадкоємець), який набув в порядку спадкування право власності на земельну ділянку, може звернутись письмово до орендаря з проханням надати йому копію договору оренди землі на успадковану земельну ділянку.

До свого звернення потрібно додати:

- копію свідоцтва про право на спадщину (за законом або за заповітом);

-копію паспорту.

Звернення направляйте поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Це стосується не тільки спадкоємців адже дуже часто виникають ситуації коли ще з 2013 року власник землі який підписував договір неможе отримати свій екземпляр.

Спеціалісти Земельного фонду України допомагають людям у вирішенні таких ситуацій грамотно складеними листами, які завжди мають відмінний результат.

Власникам землі які звертаються до нас за допомогою наші спеціалісти можуть надати більш розгорнуті консультації з питань які вас цікавлять. Незабувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій. Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись до нашого адміністратора https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061951018 написавши в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955

Все буде Україна

Також, долучайтесь до нас у соціальних мережах:

• Наш сайт   https://www.zemfond.net

271 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page