top of page

Чи потрібно повідомляти орендаря про нового власника землі?

Особа протягом одного місяця з дня набуття права власності на земельну ділянку зобов’язана повідомити про це орендаря (ч. 3 ст. 148-1 ЗКУ). Утім, договором оренди може передбачатися інший строк, тому варто керуватися й умовами договору.


✏️Повідомлення надсилається орендарю рекомендованим листом з повідомленням про вручення або вручається йому особисто під розписку.


У повідомленні зазначається:


  • кадастровий номер (за наявності), місце розташування та площа земельної ділянки;

  • найменування (для юридичних осіб), прізвище, ім’я, по батькові (для фізичних осіб) нового власника;

  • місце проживання (знаходження) нового власника, його поштова адреса;

  • платіжні реквізити (у разі, якщо договором передбачена плата за користування земельною ділянкою у грошовій формі).

 ❤️Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.


📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️


🇺🇦Все буде Україна!


💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:







330 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page