top of page
anna.ros688

Чи можна відмовитися від спадщини на користь іншої особи?

Є 2 види відмови від спадщини: адресна (тобто коли ви зазначаєте особу, на чию користь відмовляєтеся) та безадресна (коли ви не зазначаєте таку особу).


Спадкоємець за заповітом може написати адресну відмову. Причому це має бути не просто будь-яка особа, а інша особа з числа спадкоємців за заповітом.


Але може бути й так, що спадкодавець у заповіті призначив іншого спадкоємця на той випадок, якщо спадкоємець, зазначений у заповіті, помре до відкриття спадщини, не прийме її, відмовиться від неї чи його буде усунуто від права на спадкування. У такому разі відмовитися від спадщини ви зможете лише на користь цього підпризначеного спадкоємця.


Відмова на користь іншої особи означає, що ваша частка у спадщині повністю переходить їй.

Може бути й так, що ви єдиний спадкоємець за заповітом. У разі відмови від спадщини в такому разі, право на спадкування переходить до спадкоємців за законом.

Якщо ви спадкоємець за законом, то маєте право відмовитися від спадщини на користь одного чи кількох інших спадкоємців за законом навіть незалежно від черги, до якої вони належать.


Але якщо ви відмовляєтеся від спадку за законом безадресно, то частка у спадщині, яку б ви мали прийняти, перейде іншим спадкоємцям за законом, але з тієї ж самої черги, і буде поділена між ними порівну.


Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.


📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️


🇺🇦Все буде Україна!


💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:







211 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page