top of page

Відновлення втрачених/знищених правовстановлюючих документів

ВІДНОВЛЕННЯ ВТРАЧЕНИХ/ЗНИЩЕНИХ ПРАВОВСТАНОВЛЮЮЧИХ ДОКУМЕНТІВ ПРО ПРАВО ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

 

В умовах воєнного стану актуальною проблемою є масове переселення громадян із зон проведення бойових дій в більш безпечні місця нашої країни або за кордон, як наслідок можуть бути пошкоджені або повністю втрачені документи, в тому числі документи що підтверджують право на нерухоме майно.        Слід зазначити, що втрата оригіналів документів на нерухомість не тягне за собою правових наслідків у вигляді скасування права власності, але може ускладнити для власника розпорядження таким майном. Наприклад, у певних випадках, для укладення угоди купівлі-продажу нерухомості продавець зобов’язаний надати нотаріусу документи, що підтверджують державну реєстрацію прав на нерухоме майно.

У випадку втрати такого правовстановлюючого документу як свідоцтво про право власності на нерухоме майно, власнику необхідно звернутись до органу, яким було видано відповідне свідоцтво та отримати його дублікат.

якщо мова йде про земельну ділянку, то чинним законодавством не передбачено видачі дублікату держ.акту.

Якщо право власності на земельну ділянку зареєстровано в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, в такому разі документи, що підтверджують державну реєстрацію прав на це майно нотаріусу не подаються.

У разі наявності в Державному земельному кадастрі відомостей про інші речові права, похідні від права власності, перенесених з Державного реєстру земель, крім відомостей про право власності на земельну ділянку, державний реєстратор одночасно з відкриттям розділу в Державному реєстрі прав переносить такі відомості Державного земельного кадастру про речові права на таку земельну ділянку до відповідного відкритого розділу Державного реєстру прав.

У випадку, якщо отримати дублікат правовст.документуне має можливості (орган, який видавав свідоцтво розформований/реорганізований/ліквідований тощо) власнику необхідно звернутися до суду з позовом про визнання права власності на таке майно. В такому випадку правовстановлюючим документом буде рішення суду.

У разі втрати або зіпсування правовстановлюючого документу, посвідченого або виданого нотаріусом, за письмовою заявою осіб, за дорученням яких або щодо яких учинялася нотаріальна дія, нотаріусом видається дублікат утраченого або зіпсованого документа.

Функцію з видачі дублікатів свідоцтв про право власності взамін загублених або пошкоджених реалізують центри надання адміністративних послуг. Послуга є безкоштовною. Для отримання дублікату свідоцтва про приватизацію в ЦНАП необхідно надати:

• заяву зі згодою всіх повнолітніх співвласників житла, які брали участь в приватизації (заповнюється в присутності адміністратора);

• копії паспортів або свідоцтв про народження для осіб, що не досягли 16-річного віку, які є співвласниками житла та оригінали документів для посвідчення;

• документ з поліції про те, що оригінал свідоцтва про право власності на житло був викрадений або втрачений;

• оголошення про втрату свідоцтва в друкованих засобах масової інформації.

Таким чином, підводячи підсумок вищенаведеного можна виокремити три шляхи відновлення правовстановлюючих документів:

1️⃣ Отримання дублікату правовстановлюючого документу в органі, яким його було видано.

2️⃣ Отримання дублікату правовстановлюючого документу у нотаріуса або у державному нотаріальному архіві.

3️⃣ Визнання права власності у судовому порядку.

 💡Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити ваші права та позбавити від неприємних ситуацій.

Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись до нашого адміністратора https://www.facebook.com/profile.php?id=100000061951018 написавши в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 

Все буде Україна!

Також, долучайтесь до нас у соціальних мережах:

• Наш сайт   https://www.zemfond.net

106 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page