top of page

Чи є зараз обов'язковою умовою для розірвання та укладення договорів оренди Акти приймання-передачі земельної ділянки?

Акт приймання-передачі об’єкта оренди був однією з невід’ємних частин договору оренди землі до 05.04.2015 року. Але умова щодо його наявності була скасована Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»


Наразі статтею 17 Закону України «Про оренду землі» передбачено, що об’єкт за договором оренди землі вважається переданим орендодавцем орендареві з моменту державної реєстрації права оренди, якщо інше не встановлено законом.

Тож станом на сьогоднішній день акт приймання-передачі земельної ділянки не є обов’язковою умовою (додатком) для договору оренди.


Водночас умову про те, що повернення земельної ділянки після закінчення строку договору оренди землі або в інших випадках може відбуватись на підставі акту-приймання передачі, можливо передбачити у договорі оренди землі у відповідності до положень ч.2 ст.15 Закону України «Про оренду землі», згідно з якою за згодою сторін у договорі оренди землі можуть зазначатися інші умови.


Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.


📲Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись в особисті повідомлення, або зателефонувати за номером +380674056955 ❤️


🇺🇦Все буде Україна!


💻Також долучайтеся до нас у соціальних мережах:








216 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page