top of page

Що потрібно органам місцевої влади для того, аби вільні гектари виставити на продаж, здати в оренду?

Юрист - Anna Gladun

Перше, що потрібно буде зробити це перевірити, чи є ділянка в Державному земельному кадастрі. Витяг з ДЗК, підтвердження майнових прав на землю, замовити експертну оцінку у разі продажу ділянки. Громада обов’язково має погодити список таких земель своїм рішенням.

Якщо ви зробили всі вище сказані дії тоді настопним кроком для вас буде — реєстрація. Торги відбуватимуться в електронній торговій системі Прозорро.Продажі. Доступ до неї організатори отримують через один з акредитованих майданчиків. Їх зараз 42, тому є можливість обрати будь-який, який зручніше для вас. Реєстрація та участь в аукціоні для продавців — безкоштовна. Для того, щоб мати можливість виставити лот у системі і надалі підписувати документи потрібно отримати кваліфікований електронний підпис.

Електронна торгова система працює цілодобово, тому виставити земельні ділянки на торги можна в будь-який зручний час. Хочу наголосити, що один лот може складатися тільки з однієї ділянки. Саме організатор обирає, коли відбудуться торги в проміжку 30-45 днів з моменту оголошення, а от час проведення торгів протягом визначеного дня автоматично визначає система.

Потенційні покупці можуть відстежувати цікаві їм аукціони в системі Прозорро.Продажі і брати в них участь через акредитовані майданчики. Для цього їм потрібно сплатити реєстраційний та гарантійний внесок. А також подати документи для участі в аукціоні та зробити закриту цінову пропозицію — не пізніше, ніж за день до проведення аукціону.

Ми створені для того, щоб допомогти громадянам України розібратися із труднощами земельних відносин. Власникам землі які звертаються до нас за допомогою наші спеціалісти можуть надати більш розгорнуті консультації з питань які вас цікавлять. Незабувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій. Щодо отримання консультацій та послуг можна звернутись до нашого адміністратора Сергій Коновалов написавши в особисті повідомлення.72 просмотра0 комментариев

Comments


bottom of page