top of page

ЧОМУ УКРАЇНЦІ НЕ ПІШЛИ ПРОДАВАТИ ЗЕМЛЮ?

На сьогодні лише 10% українців готові продавати земельні паї. І то - за дуже високою ціною. Деякий відсоток українців взагалі за те, що земля не повинна продаватись і купуватись, деякі лише за оренду.

Люди різні, і в нашого народу є відсоток активних і пасивних. Є ті, хто обома руками за продаж землю, а є ті які публічно заявляють, що це повна нісенітниця.

До того ж, в українців немає великої потреби продавати паї, бо орендна плата за земельний пай є пасивним доходом, який орендодавець отримує щорічно не обробляючи при цьому землю самостійно.

Зараз майже вся земля знаходиться в оренді. Навіть ті, хто хотіли б купити землю, не зможуть цього зробити, бо здебільшого земля здавалась раніше в оренду на 10-15 років. І нормальної ціни за таку землю зараз ніхто не дасть.

Продавцями земельних ділянок зараз є ті, кому терміново потрібні гроші. Наприклад, на лікарню.

Всі інші ще чекають та придивляються до ринку.

А ми нагадуємо, що Земельний Фонд України може зорієнтувати вас та допомогти вирішити будь-які земельні питання. Звертайтеся! Коротка консультація - безкоштовна.

Наскільки об'єктивною є ціна землі, яку сформував ринок за 3 місяці в Україні?

Такі питання задають Земельному Фонду України. Відповідаємо:

Ціну покупки ділянки у пайовиків визначає ринок, але мінімальна вартість прописана в законі, і вона дорівнює нормативній грошовій оцінці.

Зараз середня ціна одного га близько 37 000 грн або біля 1400 долл.

Ціна залежить від різних чинників: розташування земельної ділянки, кліматичних обставин регіону, якості землі.

Але наразі продавці ще не хочуть приймати ціну земельної ділянки в реальності.

Вони думають, що їхня земельна ділянка площею у 2 га буде коштувати тисячі доларів, але це не так. На ситуацію з ціною потрібно дивитись реально. Зараз вона дійсно занижена.

ЯКЩО У ВАС Є СУМНІВИ, ФАХІВЦІ ЗФУ МОЖУТЬ ДОПОМОГТИ ЗРОБИТИ ОБ'ЄКТИВНУ ОЦІНКУ БУДЬ-ЯКОЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗА ВСІМА ПАРАМЕТРАМИ.3 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentários


bottom of page