top of page

⛔ Театр починається з вішака, а відносини з договору ⛔

Сьогодні мова буде йти про Оренду (Суборенду) земельної ділянки.


Суборенда земельної ділянки - це передача земельної ділянки її користувачем (Орендарем) іншій особі в користування без зміни її цільвого призначення та обов'язково на той самий строк та на умови, визначені договором оренди.


Користувач земельної ділянки має право прийняти рішення про передачу земельної ділянки в Суборенду у разі якщо:


право оренди зареєстровано в Держвному реєстрі речових прав на нерухоме майно (стосується договорів оренди, які були укладені після 01.01.2013 року), або договорів оренди зареєстровано у встановленому законодавством порядку (територіальними органами земельних ресурсів до 01.01.2013 року).


орендодавець погоджуєтесь з передачею земельної ділянки в Суборенду якщо це право визначено договором оренди, як право орендаря; орендар надав письмову згоду на предачу земельної ділянки в Суборенду ; орендодавець не надіслав письмового повідомлення щодо своєї згоди чи відмови протягом одного місяця після отримання звернення орендаря.


Обов'язково звертайте увагу на те, що строк, на який укладається договір Суборенди, не може перевищувати строк оренди земельної ділянки.

Якщо припиняється договір оренди то відповідно чинність договору Суборенди теж припиняється.

Умови договору Суборенди повинні обмежуватися умови договору оренди земельної ділянки і не суперечити йому.

За згодою сторін договір Суборенди посвідчується нотаріально.


Відповідно до статті 8 Закону України "Про оренду землі" договір Суборенди підлягає державній реєстрації, але ця норма вже втратила свою актуальність оскільки з 01.01.2013 року право Оренди та Суборенди підлягає державній реєстрації в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Також визначено випадки заборони передачі земельної ділянки в Суборенду а саме:

- якщо на земельних ділянках розташовані цілісні майнові комплекси підприємств, установ і організацій державної або комунальної власності.0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comentários


bottom of page