top of page

Публічні закупівлі.Послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції.

Сьогодні поговоримо про публічні закупівлі, а саме послуги, пов’язані з виробництвом сільськогосподарської продукції (Класифікатор та його відповідний код: ДК 021:2015:77110000-4).


Необхідність та доцільність в проведенні публічних закупівель по наданню послуг, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції полягає в тому, що у зв’язку зі змінами в Земельному законодавстві, громадам у всіх областях України наразі доводиться впроваджувати сучасні інструменти управління землями в умовах нового земельного законодавства щодо просторового планування використання земель та дерегуляції у сфері земельних відносин.


Оскільки громади тепер відповідальні за просторове планування своїх територій, розпорядження землями, контроль за їх самовільним захопленням та цільовим використанням, відтак актуальним є питання використання земель сільськогосподарського призначення за цільовим призначенням, одним із способів такого розпорядження є проведення публічних закупівель по наданню послуг, пов’язаних з виробництвом сільськогосподарської продукції.


Оголошення про проведення закупівлі через систему електронних закупівель подає юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади, яка надалі виступає Замовником послуги.


Надалі формується Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі, зокрема зазначається: Назва послуги (наприклад: Збирання врожаю зернових культур); Вимоги до техніки (Комбайн для збирання зернових культур); Кількість одиниць та площа (га); Строк надання послуг (термін, до якого Переможець закупівлі має надати зазначені послуги); Обсяг послуг (збирання врожаю зернових культур); Місце надання послуг; Умови оплати.


При збиранні зернових необхідно враховувати біологічні особливості культури при дозріванні, аби зібрати урожай при мінімальних втратах.

Тендерна документація розробляється відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі».


Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої цим Законом.


Учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель на рівних умовах.

Валютою тендерної пропозиції є національна валюта України – гривня (у разі якщо учасником процедури закупівлі є нерезидент, замовник має право встановити, що такий учасник може зазначити ціну тендерної пропозиції у доларах США, або євро. При розкритті тендерних пропозицій ціна такої тендерної пропозиції перераховується у гривні за офіційним курсом до долару США, або євро, установленим Національним банком України на дату розкриття тендерних пропозицій).


Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у цій тендерній документації.


Власникам\користувачам землі, які звернуться до нас за допомогою, спеціалісти Земельний фонд України підготують більш детальні консультації.1 просмотр0 комментариев

Comments


bottom of page