top of page

Про чергову перемогу нашого клієнта в суді за участі партнера Земельного фонду України

Обновлено: 14 июл. 2022 г.

Вінницьким окружними адмін.судом розглянуто справу за позовом ОСОБА 1 до Дашівської селищної ради Гайсинського району Вінницької області про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.

Відповідачем допущено протиправну бездіяльність, що полягає у несвоєчасному розгляді клопотання позивача від 17.03.2021 року про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для веденняОСГ орієнтовною площею 2 га.

Рішенням селищної ради 28.04.2021 року позивача поставлено в чергу на отримання земельної ділянки із земель комунальної власності.

Оскільки Законом не передбачено "черг" на отримання З/Д в інтересах позивача подано скаргу на дії депутатів.

Рішенням відповідача від 29.09.2021 року "Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою", позивачу надано дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,01 га для ведення ОСГ.

Не погоджуючись із прийнятим рішенням, в інтересах позивача подано позов до суду.

Суд, оцінивши докази, подвні до справи, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні (стаття 90 КАС України), дійшов висновку про наявність підстав для задоволення адміністративного позову.

З огляду на задоволення позову, суд стягнув на користь позивача здійснені документально підтверджені судові витрати за сплату судового збору у розмірі 908,00 грн. та витрати на професійну правничу допомогу в розмірі 10000 грн. за рахунок бюджетних асигнувань відповідача.

Чіткість, продуманність правової позиції, послідовність дій з необхідним обсягом знання законодавства є наслідком чкргової перемоги, що має на меті захист прав та інтересів позивача в межах справи № 120/14612/21-а.

В разі виникнення питань в сфері земельного законодавства звертайтесь до Земельного Фонду України та його партнерів-професіоналів!

Все буде Україна20 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page