top of page

Про перемогу

Обновлено: 14 июл. 2022 г.

Раді сповістити про чергову перемогу нашого клієнта у суді, яка сталася за участі партнера Земельного Фонду України, адвоката Леся Александровна Яблокова.


Цього разу Хотинською міською радою було відмовлено у затвердженні та наданні дозволу на виготовлення проєкту із землеустрою щодо надання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.


Ця відмова протиправна та незаконна, тож фахівці ЗФУ взялися захищати права клієнтів. Суд вивчив всі беззаперечні докази, наведені позивачем, та дійшов висновку, що зазначене рішення про відмову є не мотивованим, оскільки, не вказано підстави для відмови у наданні дозволу у відповідності до норм земельного законодавства.


Як показує практика, знання законів є необхідним, але недостатньою умовою для позитивного судового рішення. Тільки в сукупності з умінням переконати у правильності вашої позиції можливо досягнути бажаного результату.


Таким чином Хотинську міську раду було зобов’язано надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою та стягнути на користь позивача суму сплаченого судового збору.


Номер справи для ознайомлення №600/5998/21-а


А у разі виникнення питань щодо земельного законодавства ви завжди можете звернутись до Земельного Фонду України та його партнерів-професіоналів!


СЛАВА УКРАЇНІ!


103 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page