top of page

ПОСПІШАТИ ПОТРІБНО НЕ КВАПЛЯЧИСЬ.

Лишилося досить небагато часу до зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення і на просторах інтернету можна знайти досить великий об’єм інформації стосовно основних принципів продажі вищевказаної землі. В даній статті не буде проведено глибокого аналізу законодавчої бази, а будуть приведені лише аспекти на які варто звернути увагу.


- До 01 січня 2024 року надано можливість укладати угоди купівлі – продажу лише фізичним особам (громадянам України), тобто фермерські господарства, які мають статус юридичної особи та великі підприємства не мають право набувати (придбавати) Вашу земельну ділянку.

- Продаж земельних паїв, тобто земельних ділянок для ведення товарного с/г виробництва (прошу не плутати із ділянками для ОСГ), можлива лише після 01 липня 2021 року.

- Введено обмеження, що фізичні особи (громадяни України) можуть купляти земельні ділянки і їх загальна площа не має перевищувати понад 100 га. (всього).

- В договорі купівлі – продажу земельної ділянки (паю) для ведення товарного с/г виробництва має бути вказана ціна продажу не нижче ніж нормативна грошова оцінка.

- Розрахунок за придбання земельної ділянки має проводитися в безготівковій формі, тобто на банківський рахунок.

- Окрім цього, товариство, яке обробляє Вашу земельну ділянку має першочергове право на придбання даної земельної ділянки.

Дана стаття не дає розгорнутої інформації і носить лише ознайомчий характер і головна мета даної статті застерегти Вас від поспішних висновків.

На початкових періодах «Ринку землі» можлива поява різних форм шахрайства, саме тому прошу Вас довіряти тим, кого ви знаєте і кому Ви довіряєте, не дайте себе ошукати.0 просмотров0 комментариев
bottom of page