top of page

На період воєнного стану податок за землю можна не сплачувати — ДПС


На період дії воєнного стану в Україні змінено встановлений Податковим кодексом порядок справляння плати за землю.


Зміни, що прийняті у зв'язку з військовою агресією російської федерації проти України, передбачають, що тимчасово, на період з 1 березня 2022 року по 31 грудня року, наступного за роком, у якому припинено або скасовано воєнний, надзвичайний стан, не нараховується та не сплачується плата за земельні ділянки, що розташовані на територіях, на яких ведуться чи велися бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації.

Зміни стосуються ділянок, що перебувають у власності або користуванні, у тому числі на умовах оренди, фізичних або юридичних осіб, а також за земельні ділянки, визначені обласними військовими адміністраціями як засмічені вибухонебезпечними предметами та/або на яких наявні фортифікаційні споруди.

Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих збройними формуваннями російської федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.

Оскільки граничний термін подання податкової декларації з плати за землю на 2022 рік припав на 21 лютого 2022 року, то платникам слід, за можливості, подати уточнюючі податкові декларації після офіційного оприлюднення такого переліку.

Інформація з інтернету183 просмотра2 комментария

2 Kommentare


Unknown member
31. März 2022

Де знайти перелік територій які визначаються Кабінетом Міністрів України ?

Gefällt mir
Antwort an

В постанові

Gefällt mir
bottom of page