top of page

*На даний час достатньою увагою не охоплено одне з дуже важливих питань

На даний час достатньою увагою не охоплено одне з дуже важливих питань — відсутність у селян-власників землі знань щодо сутності оренди, які б надали їм можливість врегулювати взаємини з орендарями на справедливих засадах. *

Практика свідчить, що в більшості випадків селяни лише підписують підготовлені юристами аграрних фірм чи фермерів документи, в яких, звичайно, більшою мірою представлені інтереси останніх.

Орендна плата – дуже болюче питання для наших орендодавців. Дуже часто виникає питання, що робити коли орендар не хоче виплачувати гідну орендну плату, а виплачує відсоток який зазначено в договорі оренди. Зазвичай така ситуація з виплатою виникає за декілька років до закінчення терміну дії договору.

Недобросовісні орендарі починають шантажувати орендодавців. Так скажемо якщо ви підпишете новий договір то орендна плата буде висока, а якщо ж ні виплата і надалі буде відбуватись згідно договору оренди.

Наприклад: в договорі вказано 3 % від нормативно грошової оцінки, фактично орендар платить 10-12% коли до закінчення терміну дії договору оренди залишається 2-3 роки орендар починає наполягати на підписанні нового договору. І коли орендодавець повідомляє своє небажання на подальшу співпрацю орендар легко починає шантажувати.

Таку ситуацію можна дуже легко виправити шляхом укладення ДОДАТКОВОЇ УГОДИ в якій збільшити відсоток виплат.

Зміни вносяться до договору оренди за взаємною згодою сторін. Їх внесення оформлюється додатковою угодою до договору оренди землі.

Якщо сторонам не вдасться досягти згоди щодо зміни умов договору оренди землі, спір вирішується в судовому порядку. При цьому якщо орендар не хоче сперечатись з орендодавцем, то він після виявлення ініціативи з боку орендодавця має підписати додаткову угоду. Якщо ж ні – то чекати на внесення таких змін через СУД.

І дуже раджу не покладатися на порядність іншої сторони, а захищати себе перевіреними юридичними методами.

***Не пошкодуйте гроші на послуги земельних фахівців один раз, оформіть вигідні для себе умови, інакше можете втратити свій прибуток, купу нервів та свій час. ***

Ми створені для того, щоб допомогти громадянам України розібратися із труднощами земельних відносин.

Власникам землі які звертаються до нас за допомогою наші спеціалісти можуть надати більш розгорнуті консультації з питань які вас цікавлять.

Не забувайте, що професійна правова допомога допоможе запобігти ризикам для сторін, захистити їх від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій.

ЩОДО ОТРИМАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ ТА ПОСЛУГ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЬ ДО МЕНЕ НАПИСАВШИ В ОСОБИСТІ ПОВІДОМЛЕННЯ.868 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page