top of page

ЗЕМЛЕВПОРЯДНИК У МОБІЛЬНОМУ ТЕЛЕФОНІ

Зараз в Україні проводиться земельна реформа, і саме землевпорядники є її безпосередніми виконавцями. Від їх професіоналізму залежить, наскільки по-господарськи використовується земля, в якому стані вона буде передана нащадкам.

Землевпорядник — спеціаліст, який володіє знаннями про земельне право, земельний кадастр, землевпорядкування та управління земельними ресурсами, має відповідну освіту та належну кваліфікацію.

Адже землевпорядники є основними учасниками землевпорядної, кадастрової та оціночної діяльності.

Землевпорядник – професія важлива і необхідна як у селі, так і в місті, її рейтинг залишається незмінно високим впродовж багатьох років.

За класифікацією професій діяльність землевпорядника належить до професій типу «людина-природа». Це людина, яка любить землю, прагне займатися її охороною та відтворенням, якій небайдуже навколишнє природне середовище.

Без землевпорядників важко та можна наробити стільки помилок, що й дітям буде потім важко виправити.

Але вам пощастило! Вам далеко бігти не треба, шукати нас не треба. Ось ми - консалтингова компанія Земельний фонд України - прямо в твоєму телефоні!

Наші фахівці - землевпорядники, геодезисти, юристи та адвокати - допоможуть вам із будь-якими земельними питаннями. Звертайтеся в особисті повідомлення, ми не тільки мобільні, а й швидко відповідаємо.

І ВЗАГАЛІ НАМ ПРИЄМНО З ВАМИ ПРАЦЮВАТИ. ЗВЕРТАЙТЕСЯ!3 просмотра0 комментариев
bottom of page