top of page

Законопроект 5600 виведе з тіні більшість аграріїв,- Сольський

Обновлено: 16 дек. 2021 г.

Співпраця з базою даних податкової служби під час роботи тимчасової слідчої комісії, показала, що через заниження ПДФО місцеві бюджети громади втратили 14 млрд грн. Про це розповів Сольський Микола Тарасович, народний депутат, Голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики під час Всеукраїнський онлайн-форум «Актуальні питання розвитку громад».

«Більшість аграріїв уникають сплати податків на доходи фізичних осіб: неофіційно наймають працівників та занижують офіційну вартість ренти. Прийняття закону 5600 значних змін не дасть, але левова доля цих податків сплачуються в місцеві бюджети, які страждають через тіньову ренту», — зазначив народний депутат.

За словами Миколи Сольського, із загальної кількості земель України 7 млн земельних ділянок лише 4,6 млн офіційно оформлені, на яких існує часто занижена орендна плата.

«Запровадження даного податку компенсує втрати місцевим бюджетам. Механізм 5600 простий: буде встановлена мінімальна сума податку з га», — зазначив депутат.

Також експерт додав, що у 2022 році планується створення тимчасової слідчої комісії з Корнієнко Олександром, стосовно земельної Децентралізації. Будуть перевірені: повнота передачі земель державної власності в комунальну власність та контроль ефективності сплати місцевих податків.

Інформація з інтернету

365 просмотров1 комментарий

1 Comment


Unknown member
Dec 14, 2021

Пан Сольський як і пан Тищенко, мабуть з іншої планети. Вам шановні доплачувати треба тим хто залишився у селі і працює сам на землі, забезпечує свою сім'ю і не просить у держави милости ,не їде на заробітки. Якщо далі будете так відноситись до селян, будете як при Катерині Розумков, села бутафорні показувати. Далі нецензурна лайка.

Like
bottom of page