top of page

Експертна грошова оцінка земель та інших об’єктів нерухомого майна

Експертна грошова оцінка земель та інших об’єктів нерухомого майна від Земельного Фонду України, це фахово, швидко та якісно!


Кожен власник нерухомого майна рано чи пізно зустрічається з питанням оформлення або переоформлення земельної ділянки, будинку, квартири, гаражу та інше. Це може бути абсолютно будь який правочин (дарування, обмін, купівля-продаж, тощо).

Законом України «Про оцінку земель» визначено поняття оцінки земель та її види, а також спеціальні норми щодо проведення та використання таких оцінок. Експертна грошова оцінка нерухомого майна є особливо важливою, оскільки відсутність актуальної та об’єктивної інформації про ринкову вартість майна унеможливлює здійснення успішного оформлення документів щодо його відчуження. Для того щоб прийняти вигідне та економічно обґрунтоване рішення ще до укладення договору відчуження нерухомого майна, насамперед необхідно знати його вартість. На сьогодні Земельний Фонд України має всі необхідні організаційні та технічні можливості з проведення експертної грошової оцінки будь яких об’єктів нерухомого майна приватної власності (земельні ділянки незалежно від цільового призначення, квартири, будинки, гаражі та інше). Працюємо по всій Україні! Для замовлення достатньо просто звернутись в особисті повідомлення до наших фахівців. Термін виконання експертних робіт та підготовка звіту коливається від 1 до 7 днів. Готовий звіт надсилається у зручний вам спосіб.

Вартість послуг залежить від складності проведення робіт, орієнтовна вартість становить:

  • Для земельних ділянок – від 1000 грн для однієї ділянки (незалежно від площі);

  • Для квартир та житлових будинків – від 1100 грн (залежно від кількості кімнат);

  • Комерційна нерухомість – від 1500 грн;

Шановні підписники! Наша команда працює для вас і з кожним днем спектр наших послуг стає ширшим.

Тому якщо виникла необхідність проведення таких робіт, звертайтесь до наших фахівців в особисті повідомлення. В результаті ви отримаєте доступні, швидкі та якісні послуги.0 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page