top of page

ДОБРОГО ДНЯ, ДРУЗІ!

Зараз стільки новин у земельному законодавстві, що ми ледве встигали їх коментувати. Закони приймаються, а як працювати в їх рамках - не зрозуміло. Це і викликає дуже багато питань.

Але Земельний Фонд України разом із вами намагається розбиратися в цих тенетах непорозуміння чинного законодавства в земельних відносинах.

Ми знову продовжуємо роботу нашої онлайн приймальні ЗФУ. Можливо, не щотижня, будемо дивитися на свої можливості та ваші коментарі та звернення. Буде потреба проводити роз’яснювальну роботу, надавати вам консультації – проведемо. Тому майте на увазі – це залежить від вашої активності у групі.

Велика кількість наших підписників є і нашими клієнтами, тому ми вас дуже цінимо і прикладаємо максимум зусиль, щоб виконати всі замовлення вчасно та якісно.

Але ж кінь і на чотирьох спотикається, тому якщо ви зробили замовлення, а ми вчасно, протягом трьох днів, вам не відповіли, нагадайте, будь ласка, про себе.

Також хочу звернути вашу увагу, що коли ми готуємо вам документи, то наголошуємо щодо необхідності стежити за термінами. Наприклад, якщо ви подали клопотання, то повинні отримати на нього відповідь протягом 30 днів. І саме ви повинні стежити та реагувати на протермінування щодо отримання відповіді.

Також вже неодноразово зустрічали наступну ситуацію: ми клієнту підготували документи, він їх подав, отримав відмову ту вважає, що на цьому закінчилися її права на можливість отримання землі. Ні! Треба далі боротися і добиватися позитивного результату, ми час від часу друкуємо в групі наші досягнення та успішні завершення справ клієнтів.

Якщо в когось із вас є також позитивні результати, поділіться, будь ласка, в групі!

Також нагадаю, що у групі діють певні правила. Задля порядку та чистоти контенту ми змушені блокувати всіх, хто не дотримуватиметься цих правил. Теми, що не стосуються земельних питань та викликають сперечання, ми пропускати не будемо! Це релігія, політика, сексуальна орієнтація, вакцинація тощо!

Наостанок хочу сказати: чим більше ми говоримо, чим більше ми об'єднуємося навколо проблеми, тим легше її здолати!

Тому запитуйте, коментуйте, запрошуйте друзів та знайомих до нашої спільноти, і разом ми зможемо розібратися та вирішити будь-які земельні питання.

Не забувайте, що наша професійна правова підтримка допоможе запобігти ризикам, захистити вас від неправомірних дій та позбавити від неприємних ситуацій!

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА УКРАЇНУ!1 просмотр0 комментариев
bottom of page