top of page

ДОБРОГО ДНЯ, ДРУЗІ!

Я, Сергій Коновалов, і моя команда Земельного фонду України неодноразово звертали вашу увагу на те, що треба привести свої земельні питання у відповідність.

Власність - одне з найболючіших питань.

Відповідно до статті 121 Земельного кодексу України громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:

  • Для ведення фермерського господарства - в розмірі земельної частки (паю), визначеної для членів сільськогосподарських підприємств, розташованих на території сільської, селищної, міської ради, де знаходиться фермерське господарство. Якщо на території сільської, селищної, міської ради розташовано декілька сільськогосподарських підприємств, розмір земельної частки (паю) визначається як середній по цих підприємствах. У разі відсутності сільськогосподарських підприємств на території відповідної ради розмір земельної частки (паю) визначається як середній по району;

  • Для ведення особистого селянського господарства - не більше 2,0 гектара;

  • Для ведення садівництва - не більше 0,12 гектара;

  • Для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах - не більше 0,25 гектара, в селищах - не більше 0,15 гектара, в містах - не більше 0,10 гектара;

  • Для індивідуального дачного будівництва - не більше 0,10 гектара;

  • Для будівництва індивідуальних гаражів - не більше 0,01 гектара.

Розмір земельних ділянок, що передаються безоплатно громадянину для ведення особистого селянського господарства, може бути збільшено у разі отримання в натурі (на місцевості) земельної частки (паю). Розмір земельної ділянки, що передається безоплатно громадянину у власність у зв'язку з набуттям ним права власності на жилий будинок, не може бути меншим, ніж вищезазначений максимальний розмір земельної ділянки відповідного цільового призначення (крім випадків, якщо розмір земельної ділянки, на якій розташований будинок, є меншим).

Земля – це основне багатство, яке відіграє важливу роль у процесі життя та розвитку суспільства.

Ще є можливість отримати земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства!

Так, це складний і не легкий шлях, але ж це власність, це земельна ділянка, яку ви зможете продати обміняти і залишити у спадок.

Пам’ятайте! Приватизація триває, землі не стає більше!

Тому подані документи, а саме клопотання та викопіювання, це перший крок на шляху отримання бажаної земельної ділянки.

Якщо ж ви вже отримали у власність земельну ділянку, зверніть увагу на те, щоб їй був присвоєний кадастровий номер, щоб земельна ділянка відображалася в публічно кадастровій карті.

Присадибні ділянки біля будинків, ділянки, так би мовити, в полі, всі ті клаптики землі, якими ви користуєтесь, повинні мати документи, документи на право власності, на право користування ними.

Я розумію, що час в який ми живемо, мабуть, один з найскладніших, є велика кількість безпідставних відмов чи бездіяльності, а також непорозумінь.

Якщо вам треба підказати якісь деталі, допомогти звернутися до потрібних структур, правильно оформити документи, відстояти свої права – звертайтеся особисто до мене – Сергій Коновалов Є ситуації типові, а є дуже індивідуальні. Ми готові вивчити та знайти вихід.

Ми супроводжуємо громадян на всіх етапах, починаючи від знаходження вільної земельної ділянки і до фінального набуття права власності. За необхідності забезпечуємо захист прав громадян у судовому порядку.

Бажаю всім миру, міцного здоров’я, злагоди та успіхів. Особливо в усіх земельний справах .

ВСТИГНІТЬ СКОРИСТАТИСЯ СВОЇМ ПРАВОМ НА ЗЕМЛЮ!4 просмотра0 комментариев

Comments


bottom of page