top of page

Деяких українців змушують платити податки за чужу землю


Українець отримав лист від Податкової служби з вимогою сплатити земельний податок за ділянку, якої у нього насправді немає.


За словами потерпілого, після отримання листа він почав шукати інформацію і в особистому кабінеті на сайті Податкової виявив, що на нього записано земельну ділянку з іншої області.

«У мене немає жодної землі в жодній області України, а Податкова вважає інакше і вимагає сплатити земельний податок. Захистіть мешканців України від таких шахраїв на держрівні», — пише чоловік.

Ми запитали у адвоката Олександра Зінов'єва про те, як так могло статися. За словами експерта, з великою ймовірністю — це помилка, наприклад, у когось збіглися прізвище та ініціали. Просто так ніхто не подарує земельну ділянку, запевняє адвокат.

Олександр Зінов'єв зазначає, що для того, щоб земельна ділянка вважалася вашою, інформація про це має бути в реєстрі прав власності на нерухоме майно.

Адвокат рекомендує взяти витяг з цього реєстру, показати Податковій та спробувати пояснити все у телефонному режимі.

Якщо у службі без проблем визнають свою помилку, потрібно попросити відповідне письмове підтвердження про відсутність податкової заборгованості.

Однак якщо вирішити проблему «малою кров'ю» не вдасться — не варто панікувати, можна почати процедуру оскарження податкової заборгованості. За словами експерта, достатньо буде адміністративного оскарження без суду

Інформація з інтернету275 просмотров0 комментариев

コメント


bottom of page