top of page

Держгеокадастром проведено інвентаризацію земель

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру провела інвентаризацію 500 тис. гектарів земель державної власності.

Планом пріоритетних дій Уряду на 2021 рік, затвердженим розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24 березня 2021 року № 276-р, передбачено здійснення державної інвентаризації земель.

План заходів Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру за бюджетною програмою КПКВК 2803620 «Проведення інвентаризації земель та оновлення картографічної основи Державного земельного кадастру» на 2021 рік , було затверджено у листопаді 2021 року.

«Незважаючи на стислі терміни нам вдалося провести інвентаризацію півмільйона гектарів земель державної власності та внести відомості про них до Державного земельного кадастру. Основними об’єктами стали землі сільськогосподарського, лісогосподарського призначення та землі оборони», - зазначають у відомстві.

Головними управліннями Держгеокадастру в областях оперативно укладено 26 договорів про надання послуг та роботи із проведення державної інвентаризації земель та проведено закупівлі послуг.

Крім того, лідерами виконання робіт з державної інвентаризації земель стали такі області:

  • Одеська — 48,9 тис. га,

  • Закарпатська — 47,3 тис. га,

  • Житомирська — 46 тис. га

  • Тернопільська — 44,3 тис. га,

  • Запорізька — 35,6 тис. га,

  • Кіровоградська — 32,4 тис. га.418 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page