top of page

В Раді заблоковано підписання законопроекту №5600

30 листопада Верховна Рада підтримала у другому читанні законопроект №5600 “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень” про внесення змін до ПКУ та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень.

Метою законопроекту є забезпечення збалансованості бюджетних надходжень шляхом підвищення ефективності використання економічних ресурсів країни, а також усунення прогалин чинного законодавства. Мають відбутися значні зміни в оподаткуванні, що стосуються акцизу на алкоголь, екологічного податку, рентної плати, податку на прибуток, ПДВ, єдиного податку та інші.

Цього ж дня народний депутат з партії “Європейська солідарність”, Артур Герасимов, зареєстрував проект постанови №5600/П про скасування рішення ВРУ від 30.11.2021 про прийняття у другому читанні та в цілому проекту Закону “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень”.

Тексту проекту постанови поки не оприлюднено. Але поки не буде розглянуто проекту постанови, ані спікер ВРУ, ані Президент не зможуть підписати законопроєкт №5600.


12 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page