top of page

ВІДПОЧИВАЙТЕ, А МИ ПОПРАЦЮЄМО. АБО У КОЖНОГО – СВОЯ СПРАВА.

Знаєте, яка причина багатьох емоційних вигорань та велика кількість помилок? - Невміння або небажання делегувати.

І це стосується не тільки керування людьми, своїми підлеглими, а й має велике значення у вирішенні своїх різноманітних справ.

По-перше, ну не може людина мати стільки часу, щоб її вистачило на усе. Якщо багато на себе берете, якісь процеси будуть гальмувати та не дадуть потрібного результату.

Тому визначайте для себе пріоритетну діяльність, а інші справи намагайтеся делегувати тим, хто на цій темі розуміється. Так ви отримаєте результат та не розірветесь на шматочки. І загальний результат буде ефективнішим, і ви його швидше отримаєте.

По-друге, жодна людина не є експертом в усіх справах одразу. Якщо у вас виникло якесь питання, іноді набагато краще віддати його фахівцям, які точно знають як зробити, коли, куди звернутися, розуміють які існують підводні каміння в конкретній ситуації та як їх можна обійти тощо.

А ще, коли ми робимо не свою справу, ми вкладаємо в це дуже багато свого внутрішнього ресурсу: енергії на вивчення ситуації, нервів на виправлення помилок та складних ситуацій, переживань через незнання та невпевненість. А це самопочуття та здоров'я, між іншим. Важлива річ.

Так і в земельних відносинах. Дуже багато випадків, коли люди думають: та що тут робити, зроблю сам. І допускаются помилок в оформленні документів, не туди подають, не до тої організації звертаються, не так розуміють ситуацію, не бачать загальну картину, взагалі не розбираються у деталях, які іноді вкрай важливі. Тому і роблять зовсім не те, що б робили фахівці, а те, що добрі сусіди по секрету підказали, десь чули.

Крім того, важливо знати законодавство, усі останні зміни до нього та різноманітні постанови. Це іноді може грати фатальне значення. І це окрема велика галузь, яка не пробачає помилок.

Тому, якщо вам потрібен результат у земельних питаннях – звертайтеся до нас, фахівців Земельного фонду України. В нас немає новачків, ми профі, давно у цій сфері та знаємо усі шляхи та стежинки, якими можна дістатися до вирішення вашого питання.

Ви платите за виконання ваших завдань, але по факту ви платите не просто за результат, а й за свої збережені нерви та вільний час, який можете витратити на інші важливі справи.

Живіть щасливо, поки ми працюємо для вас! Наші клієнти нам довіряють!

Взагалі як ви вважаєте: важливо вміти делегувати чи все ж таки – бажаєш зробити краще, зроби сам?0 просмотров0 комментариев

Comments


bottom of page