top of page

Бідність – це про гроші? Чи про бідність думок та дій?

Бідних людей задовольнити найважче.


Дайте їм щось безкоштовно, вони вирішать, що це пастка. Скажіть їм, що це лише невелика інвестиція, скажуть - багато не заробити. Скажіть їм вкластися по-крупному, скажуть що у них немає грошей. Скажіть їм спробувати нові теми, скажуть - немає досвіду. Скажіть їм, що це традиційний бізнес, скажуть, що це важко. Скажіть їм, що це нова бізнес-модель, вони скажуть - піраміда. Скажіть їм, відкрити магазин, скажуть - немає свободи. Скажіть їм почати новий бізнес, скажуть що немає доказів що новий бізнес піде.


Вони мають щось спільне: люблять запитувати Google, слухатися друзів, таких же безнадійних, як і вони самі, вони перебувають в роздумах більше, ніж професор університету, і роблять менше, ніж сліпий.


Просто запитайте їх, що вони можуть? Вони не скажуть вам.


Мій висновок: замість того, щоб ваше серце билося швидше, чому б просто не діяти трохи швидше; замість того, щоб просто перебувати в роздумах, чому б не зробити те, про що ви думаєте. Бідні люди терплять невдачі через одну загальну рису: Все Їх Життя Проходить в Очікуванні.


Так розмірковує про бідність Джек Ма, чоловік зі статком у 61,7 мільярд доларів. Що скажете, друзі? Є таке чи живимо в інших реаліях?


І давайте відверто подумаємо: що саме нам заважає жити краще, ставити перед собою цілі та досягати їх? Наша нестабільна держава, тимчасова пандемія або наші особисті рамки? Не рівняйтеся на мільярди, нехай це буде будь-який інший ваш кращий результат.


Ось такий філософський понеділок сьогодні . Бажаю всім гарного дня та позитивних думок!


І до речі, ЗФУ якраз і допомагає досягати інших результатів. Є земельні питання – звертайтеся!1 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
bottom of page