top of page

Бундестаг схвалив надання Україні важкого озброєння

28 квітня німецький Бундестаг схвалив надання Україні важкого озброєння. Парламент Німеччини закликав уряд постачати Україні важке озброєння та інше обладнання, щоб допомогти у протистрянні проти РФ.


За надання Україні зброї проголосували як опозиція, так і коаліція. Підтримали рішення 586 із 693 присутніх депутатів, 100 – "проти", 7 - "утримались".


Представник фракції ХДС/ХСС Йоганн Давід Вадефуль підкреслив: «Ми повинні не дозволити п. продовжувати цю війну. Ми маємо стратегічну ціль: ми хочемо зупинити п. Ми не хочемо бачити, як коїться геноцид, як рушиться світовий мирний порядок».


Проти надання Україні важких озброєнь виступили крайні політсили – права «Альтернатива для Німеччини» та Ліва партія. Їхні представники наполягали на тому, що це лише загострить ситуацію.


Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак привітав рішення німецького Бундестагу щодо постачання важкого озброєння Україні.


"Німецький Бундестаг переважною більшістю проголосував за постачання важкого озброєння Україні. Такі результати можна лише вітати", – зазначив він у Телеграмі.13 просмотров0 комментариев
bottom of page